Spordinädala jalgpallipäev – 27.09.22

Spordinädala jalgpallipäev – 27.09.22

Juhhuuu – täna, 27.09.22, toimus Põlva suurel jalgpalliväljakul lepatriinukate jalgpallipäev. JK Lootos treenerite juhendamisel. Heale eesti keelele kohaselt lapsed ei valeta: õudselt vahva ja jubedalt huvitav, saime igasugu nippe ka ?. Thanks, thanks, thanks ?
Kollatriinude õpetaja assistent Ülle võttis sündmuse kokku nii:
Toimus väga vahva üritus: jalgpallipäev 4 -6 a lastele Jalgpalliklubi Lootos väljakul. Rõõmu oli nii suurtele, kui ka väikestele, kõik lapsed kuulasid hoolega treener Avo juhiseid ning mängisid palli rõõmuga. Kiitus korraldajatele, üritus meeldis meile kõigile, toidurivis /siis juba lõuna ajal rühmaruumis :)/ seistes sai iga laps öelda, mis neile meeldis täna Lootose väljakul (vastused: väravaid lüüa, joosta, jalga palli peal hoida, harjutused olid toredad, õpetajate omavaheline võistlus, treenerid olid vahvad jne.). Nagu alati spordis võidavad kõik, nii ka täna 🙂 .
Kokkuvõttes – aitäh tegijatele, osalejatele. Sportlik ja liikumisrohke päev lapsele ja õpetajale ? Silvi ja Ülle fotod jalgpalluritest muidugi lasteaia kodulehe galeriis: /http://lepatriinu.ee/galerii/