Tänud – perepäev läks korda.

perepäeva õnnestumise tagas meeskonnatöö, lapsevanemate aktiivsus, sponsorite toetus. Osalejaid 461, neist 213 last (46,2%). Kogutulu 1157 eurot. Alus õuesõppe vahendite soetamiseks, lehtla ehitamiseks.

LAPSEVANEMAD

Perepäevast kirjutavad:

Perepäev Põlvas –

veebilehel – http://kiku.hambaarst.ee/
Marju Luht
suuhügienist
15.mai 2015

15. mail toimus Põlvas traditsiooniline perepäev “Liikuma Lepatriinu Liisuga”.

Liikumisele lisandus maiustamine ja teised tegemised, mistõttu oli väga asjakohane, et suhkrukella töötuba ka kohal oli. Pered said oma pere suhkrukella valmistada ja selle hambasõbralikkust analüüsida. Laste jutust selgus, et paljud pisikesed pesevad ise hambaid, kuigi emad-isad võiksid lasteaialastel kindlasti abiks olla ja samuti algklassilastel.

Üks väike piiga oli õnnetu, sest tema lemmikkommid iirised, mida neile kooli tuuakse, kisuvad hambatäidised hammastest välja. Kommidest päris loobuda ei tahaks, aga kuidas saaks hambatäidised vastupidavamaks:)?

Päris mitmes peres oli tekkinud küsimus, kas ühest hambapesukorrast päevas tõesti ei piisa. Aga arvestades nähtud hambapesukvaliteeti, oleks tarvis siiski pesta hambaid korralikumalt ja seda 2 korda päevas. Lisaks vajavad Põlvamaalaste hambad hambapastast fluori, mida nad joogiveest ei saa. Mõtteainet jätkus!

Palju tänu teile, perepäeva korraldajad, Lepatriinu lasteaia vahva personal, direktor Ene Tigas ja tervishoiutöötaja Kaire Zopp. Tänuväärne üritus, kaunis asukoht ja toredad inimesed!

http://kiku.hambaarst.ee/40806/ Perepäev Lepatriinus