Spordinädal 2021

Põlva Lasteaed Lepatriinu SPORDINÄDAL “Hoovilust annab reipust ja rõõmu”.

23.sept. – liikumisseiklus A-maja ja 27.sept. liikumisseiklus B-maja lastele õuealal. Teisipäeval aga osalesid 4 + aastased  Põlva laste 70.jooksupäeval jalgpallistaadionil. 29.september oli aga hommikul suur ujumispäev “Olen sõber veega” ja pärastlõunal kohtumine Eesti Punase Risti Tartu Seltsi esindajatega – ikka esmaseid aitamisvõtete õppimiseks – “Oskan aidata sõpra”.

Iga päev meie lapsed liiguvad – nii rahulikus kui kiires tempos ja loomulikult õues, sest TERE ütleme ka hommikul värskes õhus ja oote järel juba kiiresti õue jõuame.

Lapsi osales spordinädalal 70. Nooremad said harjutada täpsusviskeid, takistuskõndi, korjata “seeni” ämbrisse, tõsta “õunu” kastist kasti. Noorekesed võtsid mõõtu tõukerattaga sõidul, riputasid sügislehti pesunäpiga nöörile. Vanemas grupis – 5-6 aastased – oli vaja läbida “käe ja jala” rada, teha autode võidusõitu, ületada takistusi, kõndida kombadega tasakaalu harjutamiseks, ületada “sood” kahe klotsiga, läbida tasakaalurada. Kõik osalejad said tunnustuseks diplomi ja väikese sinise seljakoti. /pilte galeriis/

Liikumisõpetaja Silvi