Kolm põrsakest – teadusringi näidisesinemine – N – 11.09. kell 17.00 Lepatriinu saalis

Kiri lapsevanematele:
Tere, Lugupeetud lapsevanem! 

Kolm Põrsakest on Euroopa parimast õpilasfirmast välja kasvanud osaühing, mis korraldab teadusetendusi ja -töötubasid lastele ning lisaks ka erinevaid teadusshow'sid täiskasvanutele.
Teaduse jaoks pole keegi liiga väike. Just seetõttu oleme loonud huviringid mitmetes lasteaedades, kus lapsed saavad kord kahe nädala jooksul omal käel ja meie juhatusel uurida kõikvõimalikke loodusnähtusi ja teadustrikke. Meie huviring paneb lapsel mõtte tööle, käed käima ning sütitab rinnas teadmistehimu, valmistades neid ühtlasi ette ka peatselt algavaks kooliks.
Septembrist alustaksime hea meelega teadusringi ka Põlva lasteaias Lepatriinu. Näidisesinemine, kuhu saavad uudistama tulla nii lapsed kui ka lapsevanemad, toimub 11.09 kell 17.00. Näidisesinemine kestab 30 minutit ning selle jooksul näitame ning seletame, mida Kolme Põrsakese teadusring endast kujutab. Kolme Põrsakese teadusring hakkab toimuma üle nädala lastele vanuses 5-7 ning ühe kuu maksumus on 10€. 
Rohkem infot Kolme Põrsakese kohta leiate meie koduleheküljelt www.kolmporsakest.ee ja Facebook'i lehelt Kolm Põrsakest.
Teadus on lihtsalt lahe!

Tervitades,
Kolm Põrsakest