Kohanemisperiood – 1.sõime lapsed e Punatriinud

Esimene suurem üritus, millest meie vastsed Punatriinud osa võtsid, oli Hoovilust 1.septembril. Olime tublid, rõõmsad ja julged! Saime kiita!

Meie sisseelamise aeg on olnud vägagi sujuv. Oleme olnud loovad ja kunstilembesed. Joonistanud päikest, aga loonud ka meistriteost: käejäljest siilike, maapinnaks kuivatatud sügislehed ja taevas vatist pilvetupsud.

Harjunud oleme nii muusikatoa kui ka võimlemissaaliga. Muusika-Mare juures läks lihtsalt, Mare võlus nad koheselt käpikkiisuga, kes oli koos lastega muusikat tegemas ja sõprust loomas. Võimlemise-Silvil on ju olemas pallid! Need on meie laste lemmikud senini – ikka viska ja jookse järgi! Milline puhas rõõm!

Ka plastiliiniga oleme juba tuttavaks saanud. Õunaussikesi peopesade vahel voolinud kui ka sinisest plastiliinitükist pisikesi vihmapiiskasid võlunud.

Kui aega üle jääb ja ikka ju jääb, siis meeldib meie Punatriinudele ka niisama lustida. Laste lemmikuks Youtube kanalilt on “Kiisud keerutavad tantsu”. Selle laulu saatel lööme tantsu: plaksutame ja kepsutame!

Punatriinudel on rühmas ka oma enda Lugemispesa. Meie esimeseks ja seni väga armastatud raamatuks on “Kips kõps külla”. Pisikestele meeldib väga kaasa teha loomade liikumise- ja lindude lauluhääli.

Alles hiljaaegu saime sõbraks Sõber Karuga, sest olime liitunud Kiusamisest vabaks programmiga. Karu helistas meile ja soovis külla tulla. Rühmaruumi sõitis Karu sisse suure mänguautoga ja tõi igale lapsele väikese meelehea. Kuna Karu oli veidi õnnetu ja tundus, et tal ei ole väga sõpru, kellega koos aega veeta, olid lapsed nõus, et Suur Sõber Karu jääb meie juurde, et meid paremini tundma õppida ja sõpru leida!

Meie pesamunad kasvavad iga päevaga. Oleme aina tublimad ja nutikamad, meie päevadesse mahub palju lusti ja naeru, vahel veidi nuttugi, aga alati tuleb ju päike jälle välja, nii ka meil! /suured pildid Galeriis/

Tervitustega Punatriinude meeskond: Sirje, Heldin, Liisika