Jõulupidude tänu!

Hea Lepatriinukas!

Laupäev, 20.12, ja pühapäev, 21.12, olid nii toredad ja armsad päevad, et ei oskagi kohe sõnadesse panna.

Etendused, mis olid ette valmistatud ja lastele selgeks õpetatud, olid huvitavad, vahvad ja kandsid erinevaid väärtusi. Teemad olid erinevad, igaühel oma. Jänesed, karud, päkapikud, piilupart, koer, kass, kits, kevade-, suve-, sügise- ja talvepokud, Teele ja Tiit koos raamatutega, peremees ja perenaine, peretütar talus, Jussike, päikese- , vihma- ja lumeriik koos valvuriga jne.

I sõime – Punatriinude, ja II sõime – Sinitriinude, lugu jänese, päkapiku ja karuga oli armas jõulululugu. Tänan Silvia, Reet ja Maie ning Ülle, Ingrit ja Liivi.

I A – Valgetriinude rongisõit oli vahva reis jõulumaale. Tänan Mare, Anne ja Margit.

II A – Kollatriinude jänese ja karu lugu koos Sõber karuga soojendas südant. Tänan Sirje ja Heli.

III A – Roosatriinude Jussike oli tõeline ilus üllatus – hea ülesehitus ja meie kõige noorema kolleegi Karini välja mõeldud. Tänan Karin, Heldin ja Karin.

I B – Kullatriinude valvurilugu oli lahe lugu, emotsionaalne ja lõbus. Tänan Kaja ja Viire.

II B – Hõbetriinude talurahva jõulude ettevalmistused oli aga kirss tordil. Tõeline jõulutunne tuli! Tänan Anne, Karin ja Lea.

III B – Lillatriinude jõuluvana kingikoti raamatute lugu oli huvitav, hariv ja tõeline muinasjutt. Tänan Inge ja Sveta.

IV B – Rohetriinude ja V B – Oranžitriinude pokulugu oli looduslähedane ja huvitavalt üles ehitatud. Tänan Ülle, Ave ja Anne ning Tähte, Helle ja Riina.

Eriline kummardus ja tänu Marele, kes need kavad laulude, muusika ja tantsudega sidus. Kaks pikka päeva ja kümme pidu, see on tõeliselt suur töö.

Silvi, kes Sa sokku mängisid, olid vahva ja lõbus, tänan Sind.
Kõik te olite koos lastega rõõmsad, lahedad ja mis peamine, lapsed nautisid pidu. Lapsevanemad nautisid pidu ja olid tänulikud.
Emotsioone sain palju ja neid jätkub minule kogu jõulu ajaks.

Pärast pidu said saal ja koridorid kui imeväel puhtaks ja korda. Tänan, Maie, Liivi, Margit, Heli, Karin, Maire, Lea, Merike, Anne ja Riina. Tanja hoolitses, et hommikuks olid kõik koridorid ja saal puhas.

Meil, kes me olime kaks päeva – Mare, jõuluvana, fotograaf ja mina – oli kaetud kohvilaud ja lõunaks toitev lõunasöök. Tänan Veera, kes Sa hoolitsesid, et meil süüa oleks. Ja kõik ülejäänud ettevalmistused ka.

Maie käis kaks päeva ja uksed olid lahti ja õhtul jällegi kinni. Tänan Sind, Maie.

Tore, Sirje, et Sa meid vaatama tulid.

Ave, Sulle aga kiiret paranemist!

Soovin kõigile ilusat jõuluaega ja rõõmsa kohtumiseni

Lugupidamisega
Ene Tigas
direktor
22.12.2014

Kaart_2014_2