Hõbetriinude sportlik isadepäev Põlva linna staadionil – 12.11.2020

Hõbetriinude sportlik isadepäev Põlva linna staadionil.

Hõbetriinude isadele pühendatud sportlik õhtupoolik toimus sedapuhku Põlva linna valgustatud staadionil neljapäeval, 12. novembril. Osales 14 rühma last koos isade ja teiste pereliikmetega. Küsitlus läbi viidud 13. novembri hommikul.

Reino: Meeldis mängida Härra hunti ja jalgpall meeldis. Väga lõbus oli. Ja see mäng, kus loobiti kilekotte, oli ka väga lõbus! Meeldis, et vend tuli.

Kristo: Meeldis jalkamäng, sest saime palli visata ja mängida. Meeldis süüa saiakesi, sest need olid meie tehtud. Meeldis, et emme sai tulla meiega mängima!

Remi: Meeldis sellepärast, et meie võitsime jalgpallis. Number kahed võistkond. Päev oli eriline, et te kohtusite meie isadega viimast korda, see oli lasteaia kõige viimane isadepäevapidu. Meeldis, kui me viskasime neid kile sees „õllekorke”. Meeldis olla suurel staadionil ja see, et seal oli palju isasid.

Lisete Liisi: Mulle meeldis isadega jalkat mängida. Isetehtud saiakesi süüa. Kilekoti viskamise mäng. Härra hundi mäng. Jalkamäng oli lõbus sellepärast, et oli isadepäev. Ja mulle ei meeldinud see, et me pidime ära minema…

Eliise: Meeldis kotiviskamise mäng. Meeldis jagpalli mängida sellepärast, et saime mängida koos isadega. Minu isal läks mäng hästi. Isale meeldis ka meiega mängida.

Anete: Meeldis jalgpall, sest me mängisime koos isadega. Kõik asjad meeldisid.

Andri: Mulle meeldis Härra hunti mängida. Mulle ei meeldinud, et sain jalkas palliga vastu põske. Meeldis kringleid süüa, need olid nii head. Et ise tegime kringlid.

Stefani: Mulle meeldis kotte visata, sest seda sai väga ruttu teha. Meeldis Härra hunti mängida, et härra hunt püüab kõiki. Meeldis süüa saia, et ta oli oma kätega tehtud ja oli väga magus. Emme ja issi ütlesid, et tore oli.

Aron: Meeldis, et sai jalgpalli mängida, et pallid olid liiga palju õhus. Et sai hundimängu mängida.  Meeldis, et emmed ja issid olid ka. Meeldis, et sai suure staadioni peal mängida.

Liisa: Mulle meeldis saiakesi süüa, need olid head magusad, ise tehtud. Meeldis jalkat mängida. Seal sai joosta ja kahe palliga mängida. Meeldis jalgsi staadionile minna. Eriline oli, et olid isad ja kaks palli.

Egert: Mulle meeldis issiga mängida jalgpalli ja meeldis, kuidas mu issi kaitses palli väravas ära. Meeldis, kuidas mu isa mängis ja kuidas ta söötis mulle. Meeldis kringlit süüa, sest seal oli suhkrut peal. Sest meie ise tegime. Meeldis suure staadioni peal joosta, meeldis seda hundimängu mängida. Meeldis, et õde oli ka.

Lapsi küsitles Svetlana Roht

Isadepäeva toimkond Inge Klade, Svetlana Roht, Merike Sasi, vahenditega varustas Silvi Kurg