Alustab teadusring Kolm põrsakest – 9.september 15.10

Kallis lapsevanem!

Palume võtta paar hetke Teie väärtuslikust ajast, et lugeda see kiri lõpuni. Antud pakkumine võib muuta viisi, kuidas Teie laps näeb maailma.

Kas soovite, et Teie last huvitaks rohkem, millest maailm koosneb ja kuidas see toimib?
Kolm Põrsakest on riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija, millel on Eesti lasteaedades ainulaadne roll, edendades laste seas STEM (science – teadus, technology – tehnoloogia, engineering – inseneeria, mathematics – matemaatika) teadmisi. Siin on lühikene tutvustus, mida saavad lapsed teha poole aasta jooksul:

Esimesel poolaastal mõtleme ennast lastega väga väikesteks ja tohutult suurteks. Teeme selgeks, millest maailm meie ümber üldse koosneb, mis on aatomid ja molekulid ning kuidas läbipaistvas õhus tegelikult ikkagi midagi on. Saame teada, millisel kujul võib üks või teine aine esineda ja mis on sarnast gaasidel, vedelikel ja tahketel ainetel. Lendame lennukite ja kosmoselaevadega ning uurime välja, kas teistel planeetidel ka päike paistab, maa väriseb ja vulkaanid purskavad. Jõulude ja aastavahetuse lähenedes teeme lastega üheskoos selgeks, mis on tuli ja kuidas sellega käituma peab. Muidugi saavad lapsed igas ringis ka ise katsetele käe külge panna ning avastamisrõõmu ja uusi teadmisi jagub nii suurematele kui ka väiksematele teadushuvilistele.
Kui Te soovite, et Teie laps saaks osa Kolme Põrsakese teadusringist või Te soovite informatsiooni ringi kohta, siis Tulge kindlasti meie näidistundi:

Näidistunni kuupäev ja kellaaeg: 9.09 kell 15.10

Keskmine kuutasu on 10€ ja ring toimub üle nädala. Ühe tunni kestvus on 45 minutit.
Esimese teadusringi kuupäev ja kellaaeg lepitakse näidistunnis.

Kui Te ei saa näidistundi tulla ja/või tahate registreerida oma last teadusringi juba varem, siis palume registreerida laps, vajutades järgmisele aadressiribale:
http://kolmporsakest.ee/tootaja/parent_registration (Sama lingi leiate ka Kolme Põrsakese kodulehelt “teenused” tulbast.)

Kolme Põrsakese nooreks õpetajaks Teie lasteaias on: Maris Lutsar. Küsimuste korral on tema number 56454762 ja meiliaadress maris.lutsar@gmail.com.

Kui Teil on ükskõik milliseid ringitegevuse või Kolme Põrsakesega seotud küsimusi, siis palume pöörduda meie poole meiliaadressil: lasteaiad@kolmaporsakest.ee

Loodame, et Teie lapsel saab olema võimalikult mitmekesine ja lõbus aasta koos Kolme Põrsakesega.

Teie Kolme Põrsakese meeskond
Teadus on lihtsalt lahe!

OÜ Kolm Põrsakest

Munga 8-8, 51007 Tartu, Tartumaa

E-mail: kolmporsakest@gmail.com

www.kolmporsakest.ee