13.11 ja reede …

Täna, reedesel 13.novembri päeval tulid meie koolieelikutele külla sõbrad Mesimummist – Rukkilille lapsed, ja Mammastest – Mõmmide, Pokude ja Muumide lapsed.

Meil oli kolme lasteaia SÕPRADE kohtumine – MUSTA KASSI ÕNNELIK ÕNNETUSTETA PÄEV . Rivistusele kogunes pea 100 last ja täiskasvanut. Avasõnad direktor Ene Tigaselt ning Lepatriinu Liisult – õpetaja Avelt, ja juba olidki kohal kasside neljajalgsed sõbrad – piirivalvekoerad – staažikas Bloki ja kutsikas (7-kuune) Dexter peremeestega. Väga vahvad ja vaprad tegelased! Kõik, kes julgesid ja soovisid, said teha ka PAI.

Tantsude ja mängude vahele jäid põnevad tegevused kolmes mängupunktis – kunstipunktis õpetas joonistamisnippe kunstnik-kass Anne, tähemängupunktis professor-kass Helve ja jooksumängude punktis välekass Veera.

Pidu oli turvaline pidada, kogu see aeg liikus ringi esmaabikass Kaire, pani põsele tagasi ärakukkunud vurrusid, mõõtis Liisu vererõhku, jälgis kõigi osaliste pulssi.

Pärast lõbusat jenkatantsu said kõik osalised tänuks osalemise eest tänukirjad, topsi magusat jooki, Kiss-Kiss süsivesikuid ja “pimeduses helkivad kassisilmad” ehk Lepatriinu laste meisterdatud helkurid. Tore oli saada tagasisidet Mammaste lastelt – lõbus oli!

Muusika ja Jenkatantsu eest hoolitses muusikakass Mare. Musta Kassi päevaks kutsus sõbrad,  organiseeris ja juhtis pidu tegevused  Must Kass – lasteaia spordiSILVI.

Hea Armas Sõber!

Tänusõnad JULGESTI ja SÕBRALIKULT osalemast TOREDA ja VAPRA  meeskonnaga „Musta Kassi õnnelikul õnnetusteta päeval“ lasteaias Lepatriinu.

MustaKassipaev 13.11.15 066