1.sõim Lugemispesa tagasituleku konkursil!

Punatriinude rühm osales “Lugemispesa tagasituleku” konkursil. Saatsime sinna alljärgneva teksti.
P.S Lisame siia ka tänukirja faili, mis meile saadeti! (manusena) ja pildid paneme galeriisse nagu ikka!
Meie väikene kogemus.
Meie rühma lapsed on meie majas need kõige tillumad, aga kuidagi on õnnestunud meil neid juba selle vähem, kui kahe kuuga, raamatupisikuga nakatada.
Meie Punatriinude sõimerühm on valinud alustuseks raamatu “Kips kõps külla”, mille autoriks on Viivi Kuus. Seda raamatut ikka ja jälle pisikesetele lugedes, tekkis meil nagu iseenesest armastatud lugemisnurgake. Kui vahel tundub, et polegi mahti, et laste sekka maha istuda ja nendega koos loomade liikumise hääli jäljendada, siis see siiski pole nii, sest väikesed huvilised hõikavad sind enda juurde üle terve rühmatoa ja see teeb südame ikka väga soojaks! Lastele meeldib meie väikeses lugemispesas ka niisama aega veeta, pildiraamatuid vaadata ja ise nende järgi midagi jutustada, kellel juba kõne, neil see juba õnnestub!
Rõõmustame, et oleme loonud pesa, kus raamatutega sõprust luua ja ka niisama end hästi tunda!

Vastati:

Aitäh
Nii tore pesa ja nii tubli nakatamine lugemispisikuga.
Püsige muidu terved ja nautige sügist.

Ja nüüd saime sellise vastuse:

Hea konkursil osaleja

Meil on väga hea meel, et meie konkursil osalesite. Kokku osales meie konkursil 29 lasteaeda ning 12 kooli üle Eesti. Vahvad pesapunujad on  loonud lastega  ja lastele imelised paigad, kus koos raamatutest rõõmu tunda. Aitäh teile kõigile!
Käesoleva kirja manusest leiate tänukirja, mille palume teil ise välja printida. Loodame, et see leiab aukoha teie Lugemispesa seinal. Ja boonuseks – veel enne jõule peaks teieni jõudma tänukingitus, millega oma Lugemispesa raamaturiiulit täiendada saate.
Eesti Lugemisühing soovib teile jõudu ja lennukaid ideid Lugemispesa edasi arendamisel.
 
Eesti Lugemisühingu nimel
Kaja Kivisikk,
projektijuht
[pdf-embedder url=”http://www.lepatriinu.ee/wp-content/uploads/2020/11/Põlva-Lepatriinu-Punatriinud-1.pdf” title=”Põlva Lepatriinu Punatriinud (1)”]